معرفی و آموزش استوری یا استاتوس واتساپ

استاتوس واتساپ

به گزارش زومیت از این پس:
🔹 کاربران می‌توانند در واتساپ استاتوس صوتی ارسال کنند.

🔹 بخش حریم خصوصی ارسال استاتوس کامل‌تر شده است و می‌توانید مشخص کنید استاتوس با چه افرادی به اشتراک گذاشته شود.

🔹 واکنش به استاتوس‌ها

🔹 دقیقا چیزی که در حال حاضر در اینستاگرام برای واکنش به استوری‌ها در حال استفاده است، با کشیدن دست از پایین به بالا روی استاتوس، چند ایموجی از پیش تعیین شده برای کاربر نمایش داده می‌شود.

🔹 در این آپدیت زمانی که کاربری استاتوس بذارد، دور عکس پروفایل کاربر، حلقه سبز نمایش داده می‌شود.

🔹 و در آخر اگر لینکی را استاتوس کنید، پیش‌نمایش آن لینک در استاتوس دیده خواهد شد.

 

آموزش گذاشتن استاتوس در واتس اپ

در واتساپ می توانید استوری قرار دهید و استوری دیگران را مشاهده کنید.

پیامرسان واتس اپ قابلیتی را برای کاربران خود فراهم کرده که با استفاده از آن می توانند وضعیت خودشان را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند. به کمک این قابلیت شما می توانید متن، تصاویر یا ویدیوهای مختلف را در وضعیت واتساپ خود قرار دهید تا مخاطبین شما بتوانند آن را مشاهده نمایند. نکته ای که لازم است در نظر داشته باشید این است که هدف ارائه این قابلیت این است که بتوانید وضعیت فعلی خود را با مخاطبین به اشتراک بگذارید. در نتیجه استاتوس واتساپ تنها برای 24 ساعت قابل مشاهده خواهد بود و بعد از آن حذف می شود


ایجاد استوری در واتساپ

برای اینکه بتوانید استوری یا وضعیت خود را در واتساپ ایجاد کنید:

  1. وارد واتساپ شوید.

2. بلافاصله بعد از ورود به صفحه، سه گزینه با نام chat، status، calls مشاهده می کنید که گزینه status برای تنظیم وضعیت یا استوری می باشد و همچنین می توانید استوری های دیگران را در این بخش مشاهد کنید.

در صفحه اصلی برنامه واتساپ سه زبانه مختلف وجود دارد که در راستای گذاشتن استاتوس در واتس اپ شما باید همانند تصویر زیر گزینه Status را انتخاب نمایید

 

گذاشتن استوری در واتساپ

 

بعد از مدیریت وضعیت نمایش استاتوس واتس اپ خود، در صفحه مربوط به وضعیت واتساپ شما به شکل های مختلفی می توانید استاتوس خود را قرار دهید که عبارت است از:

  • قرار دادن تصاویر یا ویدیو موجود در گالری: اگر قصد دارید یکی از تصاویر یا ویدیوهایی که پیش تر در گالری گوشی تلفن همراه خود ذخیره کرده اید را به عنوان وضعیت واتساپ خود قرار دهید، باید همانند تصویر زیر از بخش My status یا علامت دوربین قرار گرفته در سمت راست صفحه استفاده کنید.

اگر می خواهید که تصویر یا ویدیویی برای استوری خود قرار دهید هم می توانید روی علامت مثبتی که در بالای صفحه روی نماد آدمک وجود دارد ضربه بزنید و هم میتوانید روی علامت دوربین در پایین صفحه ضربه بزنید تا گالری تصاویر و یدیوها برایتان ظاهر شود و از آن قسمت موارد خود را انتخاب کنید.

همچنین با انتخاب این قسمت، می توانید با دوربین تصویری را تهیه کرده و استوری کنید.


بازگشت به وبلاگ چتزی